100-150 m² Puitkarkass maja ehituse maksumus jääb vahemikku 1350-1550 €/m² + km.

Pildil oleva 153 m² maja maksumuseks kujuneb ca 168'000€

Antud hind sisaldab:

1. projekti ja ehitusloataotluse sisse andmist
2. maatöid koos kom.-trasside paigaldamisega krundi piirilt
3. plaatvundamendi ehitust koos vesipõrandaküttega
4. puitkarkass maja püstitamist koos materjaliga
5. elektritöid koos materjalidega
6. torutöid koos materjalidega
7. õhk-vesi soojuspumba paigaldust
8. siseviimistlustööd koos materjalidega

Antud maja ehitus võtab aega kom kuni neli kuud ja läheks maksma 168’000€ (km 0%). Sellise hinnaga saab maja teie krundile alates projektist kuni maja täieliku valmimiseni! 
Hind ei sisalda mööbli, haljastuse, teede/platside ja piirdeaedade maksumust.

 

153 m² maja täpsem kirjeldus ja 3D vaated

5 – TOALISE MAJA PLANEERING
Väga hea ja optimaalse planeeringuga elumaja kuni kuueliikmelisele perele. Tubasid on kokku viis. Elutuba (39,1 m2) pooleldi avatud köögiga, magamistuba ja veel kolm tuba millest üks tuba oli algselt planeeritud avaraks garderoobiks magamistoa kõrval kuid vajadusel saab seda kasutada ka lastetoana kuhu mahub kenasti ära voodi, kirjutuslaud ja riidekapp. Majas on kaks WC-d ja dušširuum, vann, saun ning avar pesuköök. Lisaks suur panipaik (12,5 m2) köetavas katlaruumis ja autovarjualune (26,5 m2), mille saab soovikorral hiljem kinniseks garaažiks ehitada. köetavat netopinda on kokku 126,4 m2! Lagede kõrgus on 2,52 m.

ARHITEKTUUR
Hoone on lihtsa ja klassikalise välisilmega. Hoonel on kahepoolse kaldega katus, mille katteks on tumehall Benders kivikatus. Hoone välisviimistluseks on tumehall laudvooder.

TEHNILINE INFO
Hoone püstitatakse monoliitsest raudbetoonist plaatvundamendile. Maja seinakonstruktsioonid ehitatakse tugevdatud puitkarkassist. Tugevdatud prusskonstruktsiooni ehitusvalem seest välja: 5×5 horisontaal + 15×5 vertikaal + 5×5 horisontaal + 5×5 vertikaal (välisseina ja vundamendi läbilõikejoonis viimasel kahel pildil). Maja välisseinad soojustatakse 250mm paksuselt PAROC kivivillaga ja kaetakse seest aurutõkkekilega. Majale tulevad väga soojapidavad ja paksud Plasto +76 aknaraamid kolmekordse klaaspaketiga. Katuse konstruktsioon ehitatakse tehase fermidest ning katusealune soojustatakse 450mm paksuselt puistevillaga.

ENERGIATÕHUSUS
Selle maja energiamärgiseks on B. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ja nutikale ehitusviisile puuduvad majal külmasillad, mis tagab maja keskmiseks kogu elektrienergia kuluks (küttele, valgustusele, elektrikodumasinate ja vee soojendamisele) ca 60 eurot kuus (oleneb elektripaketist). Eeldatav aastane energiakulu tuleb vaid 45-50 kWh/ruutmeetrile. Täpsem energiakulu sõltub pereliikmete arvust ja tarbimisest. Kaks aastat pärast maja valminist tuleb energiamärgis uuendada reaalse energiakulu järgi. Siiani on kõikidele meie majadele hiljem väljastatud A klassi energiamärgis.

ÖKONOOMNE KÜTE
Kogu maja põrandapind on varustatud vesipõrandakütte süsteemiga. Maja kütteallikaks on kvaliteetne ja energiatõhus Panasonic õhk-vesi soojuspump, mille abil köetakse nii ruumid kui soojendatakse ka vajalik tarbevesi. Õhk-vesi soojuspumbal on garantii 5 aastat!